21.05.2015

#Bookathon z 'Maybe Someday'

Czy po przeczytaniu książki desperacko pragnęliście porozmawiać z kimś o jej fabule? 
Lubicie dzielić się swoimi opiniami z innymi?
Social media, jak Facebook lub YouTube, służą wam nie tylko do zabicia czasu ale także do poszerzania swoich horyzontów?

Jeśli odpowiedź, chociaż na jedno z tych pytań była twierdząca, to #BOOKATHON jest właśnie dla Ciebie!

Pewnie zastanawiasz się co oznacza #BOOKATHON? Jest to połączenie maratonu książkowego i klubu dyskusyjnego - czytelnicy zapoznają się z konkretną książką, podzieloną na mniejsze fragmenty, które są później omawiane przez youtuberów książkowych. Po każdym filmie uczestnicy wydarzenia mogą dyskutować na temat książki. 

Taka forma wyrażania swoich opinii na temat książek jest bardzo popularna w USA i teraz, dzięki współpracy Wydawnictwa Otwartego i polskich youtuberów, także polscy czytelnicy mogą napisać co myślą o danej książce, za pomocą Facebooka, dyskutując o niej z innymi czytelnikami.

Pierwsza edycja tej akcji dotyczy książki 'Maybe someday' autorstwa Colleen Hoover. Jeżeli prowadzicie własnego bloga także możecie dołączyć do maratonu, publikując swoje przemyślenia po emisji filmików. Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie pod tym linkiem a także po kliknięciu w baner u góry.

Zachęcam was do włączenia się do #BOOKATHON i wspólnego odkrywania świetnej historii, jaką jest 'Maybe someday'. 

4 komentarze:

 1. Z pewnością zacznę do Ciebie zaglądać częściej. Ja również biorę udział w Bookathonie, z pierwszym oficjalnym postem czekam jednak do jutra. A mój egzemplarz stygnie już na szafce nocnej <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to będzie już drugie spotkanie z tą książką, ale rajcuję się tak jak bym miała ją czytać po raz pierwszy :).

   Usuń
  2. Już skończyłam moje 7 rozdziałów i nie mam pojęcia jak uda mi się wytrzymać do jutra. Dobrze, że jest soundtrack, pozwoli wypełnić pustkę do jutra do 17 :))

   Usuń
  3. Już skończyłam moje 7 rozdziałów i nie mam pojęcia jak uda mi się wytrzymać do jutra. Dobrze, że jest soundtrack, pozwoli wypełnić pustkę do jutra do 17 :))

   Usuń